برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

خدمات دیزل ژنراتور شرکت ریان پیشرو

خدمات شرکت ریان پیشرو دیزل ژنراتور
خدمات شرکت ریان پیشرو دیزل ژنراتور

1- مشاوره و کارشناسی در خرید دیزل ژنراتور:
شما مشتری گرامی می توانید با واحد فروش ما جهت اعزام کارشناس وهماهنگی های لازم تماس حاصل نمایید. کارشناسان فروش شرکت به محل اعزام شده و نظریه کارشناسی فنی خود را مبنی بر ظرفیت مورد نیاز و محل مناسب نصب را کتباً به شما اعلام می نمایند در مرحله بعد در صورت تمایل به خرید و استفاده از دیزل ژنراتور , تا سفارش و مراحل نصب و راه اندازی و آموزش های مورد نظر فراهم گردد .

2- نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور :
پس ازطی مرحله فروش و ارسال دیزل ژنراتور به محل مشتری , شما مشتری گرامی می توانید مستقیماً یا از طریق نماینده فروش، با واحد خدمات جهت اعزام کارشناسان نصب و راه اندازی ارتباط برقرار نماییدتا تیم فنی در موعد مقرر ، در محل مورد نظر دستگاه را راه اندازی نموده و پس از نصب وراه اندازی دستگاه به آموزش نحوه بهربرداری ونگه داری از دیزل ژنراتور وتابلو حفاظت کنترل اقدام نمایند.

3- سرویس ونگهداری دیزل ژنراتور :
واحد خدمات ما جهت افزایش بازدهی وکاهش اصطلاک دیزل ژنراتورها، آمادگی ارائه سرویس و نگهداری سالیانه براساس عقد قرارداد :
مجتمع های بزرگ
بیمارستانها
وزارتخانه ها
کارخانه جات و واحد های صنعتی
و… را دارد. درصورت تمایل وآگاهی از این نوع سرویس لطفاً با واحد خدمات پس از فروش تماس حاصل فرمایند.

4- عیب یابی و تعمیر دیزل ژنراتور :
در طول مدت گارانتی وپس از طی آن شرکت ریان پیشرو خود را متعهد می داند در صورت بروز هر نوع مشکل برای دیزل ژنراتور تیم متخصصین فنی و خدماتی خود را پس از تماس شما کارفرمای محترم حداکثر 36 ساعت به محل اعزام کند. تا پس از تشخیص عیب در صورت امکان، در محل دستگاه اقدام به تعمیر نمایند و همچنین در صورت نیاز به امکانات ویژه دستگاه را به محل کارگاه این شرکت منتقل کنند. همچنین شرکت ریان پیشرو قادر است تا دیزل ژنراتور فرسوده و مستحلک را بهینه سازی نماید.

لطفا جهت اطلاع از لیست قیمت هر یک از محصولات و یا مشاوره فنی رایگان با کارشناسان این شرکت تماس حاصل نمایید. همراه شرکت : 09121540893 – 021-22765983 , 021-22793242