قطعات یدکی دیزل ژنراتور

شرکت ریان پیشرو در تامین قطعات دیزل ژنراتور DIESEL GENERATOR به صورت اصلی و باکیفیت + حفظ قیمت رقابتی شرکت ریان پیشرو وارد کننده انواع قطعات با مارکهای GARRATT- VOLVO – PERKINS-CUMMINS -DEUTZ- KOLBENSCHMIDT- BOSCH – MWM – HOLSET به منظور تدارکات و تاٌمین قطعات یدکی و ارائه خدمات پس از فروش دیزل ژنراتورهای تولیدی شرکت معتبرجهانی(CUMMINS,PERKINS,VOLVO, DEUTZ ) و جلب رضایت مشتریان با چندین دهه سابقه تاًسیس شد . شرکت ریان پیشرو مسئولیت خدمات پس از فروش دیزل ژنراتورهایDIESEL GENERATOR موجود در بازار ایران عهده دار می باشد تا از این طریق بتواند علاوه بر جلب مشتریان ارزش افزده بیشتررا برای محصولات ایجاد نماید.

 شرکت ریان پیشرو عرضه قطعات یدکی دیزل ژنراتور ، افزایش کمی و کیفی خدمات ، اجرای آراستگی ،عرضه قطعات یدکی با برندهای معتبر جهانی و همچنین آموزش تعمیر کاران در شبکه گسترده خدمات پس از فروش در داخل و خارج از میهن اسلامی را سرلوحه اهداف قرار داده این شرکت با تاسیس واحد خدمات پس از فروش امنیت خاطر را برای مشتریان فراهم کرده است.

تامین قطعات دیزل ژنراتورشبکه نمايندگي‌هاي فروش و خدمات پس از فروش شرکت ریان پیشرو ، قديمي‌ترين و گسترده‌ترين شبکه خدمات‌رساني در صنعت دیزل در کشور است. اين شبکه در طول ساليان متمادي همواره پشتيبان مطمئن صاحبان و موسسات دیزل ژنراتور بوده و توانسته رضايت مشتريان خود را جلب نمايد.

این شرکت از طریق سیستم صدای مشتری و واحد نظرسنجی خود دیدگاه  نحوه ارائه خدمات کیفیت دیزل ژنراتورها و کیفیت قطعات جویا شده و از طریق مشتریان هرگونه انتقاد و پیشنهاد مشتریان را دریافت کرده و مورد استفاده قرار می دهد . سیستم گردش اطلاعات در شرکت مکا نیزه شده به طوری که با فروش قطعات اطلاعات مربوط به دیزل ژنراتورها و نیاز به قطعات یدکی به واحد گارانتی یا بازرگانی شرکت منعکس می گردد و در راستای تامین خدمات محصولات شرکت ریان پیشرو این شرکت از انعقاد قرارداد و خدمات پس از فروش با خریداران دیزل ژنراتورها و ارسال قطعات به آنها گام مهمی در ارائه خرمات پس از فروش مطلوب در کشور برداشته است.

  1. شرکت ریان پیشرو با تیم خدماتی متخصص  در کوتاه ترین زمان ممکن جهت عیب یابی و تعمیرات دیزل.
  2. ژنراتور در محل وهمچنین کلیه خدمات مربوط به دیزل ژنراتور اعلام آمادگی مینماید.
  3. تعمیرات انواع موتورهای دیزلی.
قطعات یدکی دیزل ژنراتور

قطعات یدکی دیزل ژنراتور

ارسال نیروی متخصص در کوتاه ترین زمان جهت تشخیص عیب تعمیر دستگاه در محل ، توسط تیم سیار

– تعمیر دستگاه در کارگاه ریان پیشرو

– تعمیرات همراه با تعویض قطعات یدکی در محل

–  تامین تجهیزات و قطعات یدکی دیزل ژنراتور در کوتاه ترین زمان

– افزایش بهره وری دیزل ژنراتور به منظور افزایش راندمان

– تعمیرات  مشکلاتی از قبیل روغن ریزی – آبریزی – تنظیم نبودن   و یا خراب بودن پمپ سوخت – تعویض سلیندر  – پیستون و…

-تعویض سیستم سوخت رسانی وکنترل فرکانس از مکانیکی به الکتریکی وبالعکس.

– فیلرگیری موتور جهت تنظیم سوپاپها در محل.

– ارائه انواع لوازم یدکی مکانیکی و الکتریکی دیزل ژنراتور(ولوو-کامینز-پرکینز-دویتس و…

انجام عملیات عیب یابی و تعمیر وتعویض قطعه در محل حداکثر 48ساعت پس از درخواست.

واردات قطعات اورجینال دیزل های کامینز.پرکینز.ولوو در ایران قطعات (DEUTZ MWM) در این مرکز ارائه میگردد. پیستون . رینگ . بوش . واشر کامل . میل لنگ . سر سیلندر . یاتاقان ثابت و متحرک . واتر پمپ انواع سنسوره . فیلتر . تسمه . کاسه نمد . اورینگ . سوپاپ . سیت . سوزن . پمپ . اویل پمپ وغیره… مربوط به دیزل های دویتس(ام و ام) TBD616 .TBD602 .TBD604 .TBD232 .TBD234 .TBD441  .1011.1015 TD226.

تمام قطعات دیزل های شرکت پرکینر دارای CH CV  یا همان عمر تعریف شده می باشند این کمپانی تامین کننده اصلی دیزل های کوچک شرکت کاترپیلار می باشد اساس کنترل  اکثرا محصولات بصورت خیلی ساده طراحی گردیده  در مقایسه با دیگر سازندها  دیزل به دلیل در دسترس بودن و بحث مشتری مداری در رتبه بالاتری قرار دارد.

تامین قطعات دیزل ژنراتور

شرکت ریان پیشرو به لحاظ تعهد خود مبتنی بر آسودگی خیال مشتریان خود تا 15 سال پس از نصب , تأمین قطعات و ارائه تعمیرات دستگاههای تحت پوشش خود را تضمین نموده و طبق جدول مصوب  کمپانی دستمزدها را محاسبه می نماید.

شرکت ریان پیشرو(دیزل ژنراتور) اين حقيقت را دريافته كه مركزيت داشتن مشتريانش بزرگترين امتياز و داراييش مي باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 5]