برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

تابلو سنکرون , تابلو پارالل چیست؟ (Parallel and Synchronizing Panel) تابلو سنکرون
, تابلو پارالل  وظیفه کنترل و هماهنگی بین یک یا چند دیزل ژنراتور با هم و یا برق شهر را در حالتهای مختلف کارکردی دارد تابلو کنترل با توجه به کارکرد به سه گروه تابلو کنترل دستی (Manual) ، تابلو کنترل اتوماتیک (Emergency) ، تابلو کنترل پارالل (Synchronize) طبقه بندی میشود.

تابلو سنکرون ,تابلو پارالل , برد سنکرون دیزل ژنراتور

تابلو سنکرون ,تابلو پارالل , برد سنکرون دیزل ژنراتور

تابلو پارالل (Synchronize) : تابلو پارالل یا سنکرون قابلیت اتصال و موازی نمودن دو یا چند منبع تولید برق (دیزل ژنراتور) به یکدیگر و یا با برق شهر را دارد. در این حالت امکان تقسیم بار بین دیزل ژنراتورها برای انعطاف پذیری بیشتر مجموعه وجود دارد. این تابلو امکان استفاده از Soft transfer (برگشت برق بدون قطعی) را به شما میدهد.

1. کیفیت هر تابلو در مرحله اول به کیفیت قطعات آن وابسته است. استفاده از قطعات نامرغوب ممکن است موجب بروز خسارتهای جبران ناپذیری بر دیزل ژنراتور و مجموعه شما شود.
برندهای معتبر در زمینه کنترلرها همچون Data kom ترکیه ، Deep Sea انگلستان و Com Ap چک و در زمینه قطعات قدرت شامل Schneider فرانسه ،ABB ایتالیا ،Muller و زیمنس آلمان است.

سنکرون یا پارالل کردن دیزل ژنراتور :
با توجه به سابقه، دانش فنی و کانال های نمایندگی، شرکت ریان پیشرو دیزل ژنراتور آماده عقد قرارداد با شرکت ها و ارگان ها جهت انجام امور سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور ها می باشد. وجود زیر ساخت های فنی و تجهیزات مورد نیاز در کنار دانش و تجربه پرسنل در کارخانه این شرکت امکان انجام تعمیرات انواع دیزل ژنراتور به صورت اساسی را فراهم کرده است.

جهت دریافت خدمات سرویس تعمیرات دوره ای عیب یابی نگهداری دیزل ژنراتور مجموعه خود با ما تماس بگیرید تلفن : 09121540893  – 021-22765983